Wydział Prawa i Administracji

V Akademickie Mistrzostwa Polski w pisaniu prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego – MDDP&OSF Tax Everest

29.11.2022 - 09:51 aktualizacja 29.11.2022 - 09:51
Redakcja: martarekosiewicz

MDDP&OSF Tax Everest to ogólnopolski konkurs prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego. MDDP, jedna z czołowych polskich firm doradztwa podatkowego, Ośrodek Studiów Fiskalnych oraz Katedra Prawa Finansów Publicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika we współpracy z wydawnictwem Wolters Kluwer, wspólnie zorganizowali konkurs, którego celem jest wyróżnienie najlepszych autorów prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego. Udział w tegorocznej edycji konkursu mogą wziąć absolwenci V roku, którzy w okresie od 1 listopada 2021 r. do 31 października 2022 r. obronili na piątkę swoje prace dyplomowe o tematyce prawa podatkowego. Prace zgłoszone do konkursu zostaną zanonimizowane i przesłane do jury.

link do strony: www.taxeverest.pl

return to top