Badania naukowczyń INPr opisane w „No Limits”

04.01.2023 - 14:09 aktualizacja 04.01.2023 - 15:18
Redakcja: Admin

Zapraszamy do lektury „No Limits” – magazynu popularyzującego badania prowadzone na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W najnowszym numerze opisane zostały badania prowadzone przez dwie naukowczynie Instytutu Nauk Prawnych:

„No Limits” to czasopismo popularnonaukowe Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W atrakcyjnej formie pokazujemy ciekawe, nowatorskie i ważne badania naukowe prowadzone na naszej uczelni lub we współpracy z Uniwersytetem Śląskim.

Półrocznik skierowany do szerokiego grona odbiorców, ale przede wszystkim osób interesujących się odkryciami w świecie nauki, innowacyjnymi rozwiązaniami, techniką czy nowymi materiałami i technologiami.

„No Limits” ukazuje się w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej, każda w nakładzie 1000 egzemplarzy. Pismo wydawane jest na certyfikowanym papierze ekologicznym.