Grupy wsparcia i rozwoju osobistego w semestrze letnim 2022/2023

10.02.2023 - 11:43 aktualizacja 21.02.2023 - 14:49
Redakcja: martarekosiewicz

Rzecznik praw studenta i doktoranta
 dr hab. Agnieszka Bielska-Brodziak, prof. UŚ zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Grupy rozwoju i wsparcia osobistego”.

Celem projektu jest zapewnienie Studentom i Studentkom możliwości głębszego rozumienia swoich potrzeb, zasobów i ograniczeń, aby ułatwić proces świadomych zmian.  Uczestnictwo w grupie pozwala lepiej się komunikować: uważniej słuchać i jaśniej wypowiadać własne potrzeby. Daje szansę na wzrost świadomości własnego stanu psychicznego i lepsze radzenie sobie z trudnościami. Umożliwia też rozwinięcie zdolności do wczuwania się w przeżycia innych.

Grupa odbędzie 8 spotkań prowadzonych przez psychoterapeutki nurtu Gestalt.

Spotkania są bezpłatne i będą realizowane od połowy marca  do czerwca 2023.

Spotkania będą odbywać się  w czwartki w godz. 9:30 – 12:30 (grupa 1 poranna) i 15:30 –18:30 (grupa 2 popołudniowa) na Wydziale Prawa i Administracji UŚ w Katowicach (ul. Bankowa 11b, pokój 2.42).

Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 5 marca 2023 roku.

Zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/wlgq6