Webinar „Za syrenami – relacja z pierwszej ręki z życia ratownika medycznego Janka Świtały” – 17 maja 2023 r.

11.05.2023 - 16:15 aktualizacja 14.05.2023 - 17:48
Redakcja: izabelamaculewicz

Inicjatywa „Studenci Dla Zdrowia” Niezależnego Zrzeszenia Studentów zaprasza do udziału w webinarze „Za syrenami – relacja z pierwszej ręki z życia ratownika medycznego Janka Świtały”, który odbędzie się 17 maja 2023 r. o godz. 19.00 poprzez transmisję Facebook Live.

Webinar będzie prowadzony przez Janka Świtałę, który na swoich social mediach pokazuje pracę ratownika medycznego „zza kulis”. Wydarzenie będzie poświęcone rozwianiu mitów dotyczących życia ratownika medycznego i pracy w karetce, a także najczęstszym powodom dzwonienia pod 999. Janek Świtała podzieli się również praktycznymi sposobami na ochronę swojego zdrowia, które są oparte na doświadczeniu z pracy.

Webinar jest owocem działań inicjatywy Studenci Dla Zdrowia oraz projektu Wampiriada:

• Studenci Dla Zdrowia to ogólnopolska inicjatywa NZS mająca na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego
  • Wampiriada to charytatywny projekt NZS promujący bezinteresowne pomaganie innym poprzez oddawanie krwi oraz szerzenie idei ratowania życia. Głównym celem projektu jest uświadamianie, jak wiele można zrobić dla drugiej osoby poprzez oddanie krwi czy szpiku

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/z6i3010V.

Webinar "Za syrenami – relacja z pierwszej ręki z życia ratownika medycznego Janka Świtały"