„Uczeni i nauka prawa międzynarodowego w Polsce – w setną rocznicę utworzenia Grupy Polskiej ILA” – 15-17 listopada 2023 r.

24.05.2023 - 21:33 aktualizacja 28.05.2023 - 19:18
Redakcja: izabelamaculewicz
Z okazji 100-lecia powstania Grupy Polskiej Stowarzyszenia Prawa Międzynarodowego (International Law Association, ILA) w dniach 15-17 listopada 2023 r. w Szczecinie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeni i nauka prawa międzynarodowego w Polsce – w setną rocznicę utworzenia Grupy Polskiej ILA”. Spotkanie jubileuszowe będzie okazją do debaty na temat znaczenia integracji środowiska naukowego prawników specjalizujących się w publicznym prawie międzynarodowym.

Zgłoszenia udziału w Konferencji (z referatem, jak i bez referatu) można przesyłać w terminie do 31 maja 2023 r. na adres: ewacinkiewicz@gmail.com. Termin uiszczenia opłaty konferencyjnej: do 15 czerwca 2023 r.

Efektem obrad będzie recenzowana monografia.

Dane kontaktowe organizatorów:

Formularz zgłoszeniowy: „Uczeni i nauka prawa międzynarodowego w Polsce – w setną rocznicę utworzenia Grupy Polskiej ILA” – formularz zgłoszeniowy