Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

II Ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Współczesne wzywania prawa geologicznego i górniczego” – 20 października 2023 r.

10.07.2023 - 14:05 aktualizacja 03.04.2023 - 14:32
Redakcja: martarekosiewicz

Fundacja „Instytut Prawa Geologicznego i Górniczego im. prof. Antoniego Agopszowicza” z siedzibą we Wrocławiu, Studenckie Koło Naukowe Prawa Górniczego działające na Uniwersytecie Wrocławskim, Instytut Nauk Administracyjnych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytut Nauk Geologicznych Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska oraz Kancelaria Prawnicza „Amadeus” z siedzibą we Wrocławiu już po raz kolejny mają zaszczyt zaprosić na II Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Współczesne wyzwania prawa geologicznego i górniczego”.

 

Konferencja odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams w dniu 20 października 2023 r. (piątek) od godziny 9:00 do godziny 15:00.

 

Niniejsza Konferencja naukowa stanowi kontynuację ubiegłorocznego wydarzenia o tej samej nazwie. Przedmiotem konferencji będzie szeroko pojęta tematyka związana z prawem geologicznym i górniczym, jego miejscem w systemie prawa oraz jego stosowaniem w praktyce.

 

Do udziału w Konferencji organizatorzy zapraszają zarówno przedstawicieli środowiska naukowego związanego z prawem, geologią, górnictwem, przedstawicieli organów administracji publicznej – w szczególności organów administracji geologicznej i górniczej, a także przedstawicieli nauki i praktyki oraz wszystkich, których zainteresowaniom badawczym bliska jest proponowana tematyka.

 

Zgłoszenie uczestnictwa w Konferencji w charakterze prelegenta oraz nadsyłanie konspektów referatów naukowych należy dokonać najpóźniej do dnia 15 września 2023 r. na adres mailowy: skn.pg@uwr.edu.pl

 

Udział w Konferencji jest całkowicie wolny od opłaty konferencyjnej.

return to top