International Webinar „Never Ending Rules”

09.12.2022 - 10:57, aktualizacja 09.12.2022 - 10:59
Redakcja: redaktorkam
W poniedziałek 12 grudnia o godzinie 18:00 ELSA Katowice zaprasza na międzynarodowy webinar online organizowany wspólnie z ELSA Exeter, czyli brytyjską grupą lokalną Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA. Głównym tematem spotkania będą zagadnienia związane z prawem pracy i karierą w Zjednoczonym Królestwie.
Będzie mowa o tym jakie perspektywy czekają na młodych prawników, którzy chcieliby spełniać się w swoim zawodzie na wyspach, a także jak wygląda praca jurystów z Wielkiej Brytanii w Polsce. Prelegenci wskażą także podstawowe różnice między systemami prawa pracy w Polsce a Wielkiej Brytanii, opowiedzą o swoich doświadczeniach i odpowiedzą na zadane pytania.
Spotkanie obowiązkowe dla wszystkich którzy chcieliby po studiach pracować za granicą, ale nie wiedzą jak to wygląda, ani czego można się spodziewać.