Jasno, prosto i poprawnie. Jak osiągnąć ten ideał w języku prawa? – warsztaty dla studentów

04.01.2023 - 14:20, aktualizacja 12.01.2023 - 09:16
Redakcja: Admin

Skuteczna komunikacja z klientem to bardzo istotny element towarzyszący pracy prawnika. Specyfika języka prawniczego sprawia, że niestety nie jest on zrozumiały dla każdego i niejednokrotnie wymaga „przetłumaczenia” na prostszy i bardziej czytelny język.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób komunikować się z klientem, tak aby być zrozumianym, serdecznie zapraszamy na warsztaty organizowane przez Studencką Poradnię Prawną WPiA UŚ, które przeprowadzi dla nas dr Magdalena Miśtura z Fundacji Języka Polskiego.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 16 stycznia 2023 roku, w formie stacjonarnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.