Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy zaprasza na konferencję XI Chorzowska Konferencja Bankowości i Finansów. EKONOMIA, FINANSE I ZARZĄDZANIE W PŁASKIM ŚWIECIE. Perspektywa „COVID-19”, 30.09.2020 r., online

23.09.2020 - 08:26, aktualizacja 23.09.2020 - 08:26
Redakcja: administrator

Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy jest partnerem konferencji XI Chorzowskiej Konferencji Bankowości i Finansów. EKONOMIA, FINANSE I ZARZĄDZANIE W PŁASKIM ŚWIECIE. Perspektywa „COVID-19”, na którą serdecznie Państwa zaprasza w dniu 30 września 2020 r., online.

Konferencję organizują Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie, PI Instytut Badań Regionalnych im M.I. Doliszniego NAN Ukrainy, Politechnika Lubelska, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (Oddziały w Katowicach i Lublinie).

Celem konferencji jest stworzenie platformy do szerokiej dyskusji i wymiany poglądów pomiędzy naukowcami, dydaktykami, praktykami na temat wpływu globalizacji, technologii cyfrowych i koncepcji zrównoważonego rozwoju na finanse i proces zarządzania finansowego jednostek biznesowych oraz jednostek sektora publicznego.

Zmiany: technologiczne, rynkowe, instytucjonalne, społeczne i prawne zachodzące w światowej i krajowej praktyce gospodarczej, sprawiają, że finanse prywatne i publiczne zachowują niezmienną atrakcyjność jako obszar eksploracji naukowej. Przedmiotem dyskusji jest identyfikacja nowych sposobów finansowania i zarządzania organizacjami biznesowymi oraz jednostkami samorządu w warunkach „COVID 19”.

Poruszone zostaną także tematy z zakresu prawa mody, w tym zrównoważonego rozwoju mody.

Więcej informacji: