Wydział Prawa i Administracji

ODWOŁANE. Implementacja rozwiązań prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych

28.01.2020 - 13:12, aktualizacja 12.03.2020 - 13:36
Redakcja: administrator

18 MARCA 2020
10:00 - 17.00
Uniwersytet Warszawsk| Collegium Iuridicum II, Aula A. 2.,
Wydział Prawa i Administracji
(ul. Lipowa 4)

W dniu 18 marca 2020 roku w Warszawie Uniwersytet Śląski współorganizuje wraz z Uniwersytetem Georga Waszyngtona w Waszyngtonie, Uniwersytetem Warszawskim, Stowarzyszeniem Pro Silesia, oraz Stowarzyszeniem Prawa Zamówień Publicznych Transatlantycką Konferencję na temat implementacji rozwiązań prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych. Partnerem konferencji jest Tauron Polska Energia S.A. Patronat nad wydarzeniem objęła Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta.

Konferencja poświęcona będzie praktycznym aspektom związanym z wykonywaniem umów w sprawach zamówień publicznych oraz rozwiązywaniem sporów powstających na tle tychże umów w aspekcie realizacji celów prośrodowiskowych oraz proinnowacyjnych.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, związków tychże jednostek, organów administracji publicznej, radców prawnych oraz adwokatów zajmujących się problematyką zamówień publicznych, jak również przedstawicieli środowiska naukowego, przedstawicieli zamawiających i wykonawców.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły w programie.

Invitation_Warsaw_03182020

Transatlantycka_Konferencja_Warszawa_18032020_Zaproszenie