Wydział Prawa i Administracji

ODWOŁANE. Prawne i pozaprawne aspekty ochrony życia

05.03.2020 - 11:08, aktualizacja 12.03.2020 - 13:38
Redakcja: Admin
Szanowni Państwo, obecnie, jak nigdy wcześniej, potrzebni są profesjonalni prawnicy, którzy odważnie będą bronić w naszym kraju ładu konstytucyjnego i jego aksjologicznych fundamentów. Właśnie dlatego Instytut na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris we współpracy z Kołami Naukowymi przygotował nowy program edukacyjny. Akademia Ordo Iuris, to cykl warsztatów odbywających się na wielu uniwersytetach w całej Polsce, skierowany do studentów (w szczególności studentów prawa, chociaż nie tylko). Tematem Akademii odbywającej się w Katowicach będą: "Prawne i pozaprawne aspekty ochrony życia". Serdecznie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona. Warsztaty rozpoczynamy w sobotę 14 marca 2020r o godz. 9:00 w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Aula 3). Dokładny program szkolenia zostanie wkrótce udostępniony. Wśród prelegentów znajdą się m. in. eksperci z dziedzin prawa, socjologii i filozofii, a wśród nich: • Dr Andrzej Drogoń – prawnik i historyk, doktor nauk prawnych, specjalizujący się w historii prawa • Prof. UŚ dr hab. Hanna Wojtczak – filozof, specjalizująca się w historii filozofii średniowiecznej, autorka edycji krytycznych wielu średniowiecznych traktatów • Prof. UŚ dr hab. Ewa Budzyńska – socjolog, specjalizująca się w socjologii rodziny i socjologii moralności • Wiktor Ćwiklik - przedsiębiorca, konsultant medialny, trener, właściciel Proset Professional Partner • Dr Filip Furman – socjolog, dyrektor Centrum Bioetyki Instytutu Ordo Iuris ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia prosimy nadsyłać w linku poniżej https://akademia.ordoiuris.pl/rejestracja/ lub poprzez adres email: aoi@ordoiuris.pl W temacie prosimy o wpisanie miejsca i terminu szkolenia (w tym wypadku: „Katowice – 14 marca 2020 r.) W treści maila prosimy o opisanie w 3-5 zdaniach, jakie są Twoje plany zawodowe i gdzie widzisz siebie zawodowo za 10 lat, a także załączenie swojego CV. W CV nie zapomnij zawrzeć informacji o wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, ukończonych kursach i szkoleniach, aktywności w sferze społecznej lub naukowej (przede wszystkim członkostwo w kołach naukowych, organizacjach pozarządowych, organizacjach wyznaniowych, wolontariacie itp.), zainteresowaniach. Serdecznie zapraszamy!
return to top