Wydział Prawa i Administracji

Prawo Pracy w Dobie Kryzysu

20.07.2020 - 12:11, aktualizacja 20.07.2020 - 12:14
Redakcja: administrator

Zespół Badawczy Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem" mają zaszczyt zaprosić na II Ogólnopolską Konferencję Naukową online "Prawo Pracy w Dobie Kryzysu", która odbędzie się 9 października 2020 r. za pośrednictwem platformy MS Teams.

Celem konferencji jest zwrócenie uwagi przez pryzmat prawa pracy na kryzys pracowniczy, społeczny oraz gospodarczy spowodowany COVID-19.

Osoby zainteresowane uczestnictwem biernym w konferencji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: opusperlaborem@us.edu.pl do 7 października (środa) 2020 r.

Otrzymają Państwo link z zaproszeniem do wzięcia udziału w spotkaniu za pośrednictwem platformy MS Teams. Platforma ta pozwala na uczestniczenie w spotkaniu także osobom nie korzystającym z poczty z domeną us.edu.pl

Liczba miejsc jest ograniczona! Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dokładny harmonogram ogłosimy niebawem.

Zapraszmy.

plakat-pl