Wydziałowy Wirtualny Dzień Adaptacyjny UŚ

29.09.2020 - 14:27, aktualizacja 29.09.2020 - 14:27
Redakcja: administrator

Zapraszamy studentów I roku do uczestnictwa w Wydziałowym Wirtualnym Dniu Adaptacyjnym, który odbędzie się 6 października 2020 r. o godz. 12.00 na fanpage’u Samorządu Studenckiego UŚ.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele samorządu studenckiego Wydziału Prawa i Administracji, którzy przekażą najważniejsze informacje dotyczące wydziału i przybliżą jego specyfikę. Porozmawiają z najważniejszymi osobami na wydziale – Dziekanem prof. dr. hab. Czesławem Martyszem, Prodziekanem ds. Kształcenia i Studentów dr. hab. Witoldem Kurowskim, Pełnomocnikiem Dziekana ds. Studenckich dr. Grzegorzem Nancką, Koordynator ds. Dostępności dr hab. Agnieszką Bielską-Brodziak oraz Koordynator ds. Praktyk mgr Magdaleną Stryją. Przedstawiciele wydziałowych władz opowiedzą więcej o tym, jak poruszać się po jednostce, gdzie załatwić najważniejsze sprawy i w jaki sposób kontaktować się z pracownikami wydziału. Uczestnicy spotkania wysłuchają również Prorektor ds. Kształcenia i Studentów dr Katarzynę Tryndę oraz Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej i Krajowej dr. hab. prof. UŚ Tomasza Pietrzykowskiego, którzy przedstawią szczegóły kształcenia zdalnego, a także wypowiedź wydziałowego psychologa. Drugą częścią Wydziałowego Wirtualnego Dnia Adaptacyjnego będzie wirtualna wycieczka, podczas której zostaną pokazane najważniejsze i najciekawsze miejsca na Wydziale Prawa i Administracji.

W trakcie całego spotkania uczestnicy będą mogli zadawać pytania w komentarzach pod transmisją.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w Wirtualnym Dniu Adaptacyjnym UŚ, który odbędzie się 5 października 2020 r. o godz. 10.00 na oficjalnym fanpage’u Uniwersytetu Śląskiego, a także w szkoleniach, które ułatwią nowym studentom poruszanie się po uczelni:

• „CINiBA” – 2.10.2020 r., godz. 8.00,
• „Polityka bezpieczeństwa” – 2.10.2020 r., godz. 12.00,
• „Kształcenie zdalne” – 5.10.2020 r., godz. 8.00,
• „Koronawirus” – 8.10.2020 r., godz. 12.30,
• „BHP” – 9.10.2020 r., godz. 12.30.