Wrzutnia książek przed budynkiem Wydziału Prawa i Administracji

17.02.2022 - 14:38, aktualizacja 07.04.2022 - 13:11
Redakcja: martarekosiewicz

Szanowni Czytelnicy,

dostosowując się do Państwa potrzeb, informujemy o możliwości całodobowego i bezkontaktowego zwrotu wypożyczonych książek. Wystarczy tylko wrzucić książki do trezora umieszczonego przed wejściem do budynku Wydziału Prawa i Administracji (Bankowa 11 b). Zwrot na koncie bibliotecznym nastąpi w następnym dniu roboczym.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami korzystania z wrzutni:

1. Użytkownik posługujący się wrzutnią wprowadza delikatnie książkę do oznaczonego otworu (grzbietem).
  2. Zabrania się wkładania do wrzutni innych przedmiotów poza książkami.
  3. Wrzutnia obsługuje zbiory oznaczone sygnaturą/siglum BPR (prosimy nie zwracać do wrzutni książek z innych bibliotek UŚ).
  4. Materiały biblioteczne zwrócone poprzez wrzutnię zostaną zdjęte z konta czytelnika w następnym dniu roboczym (bez świąt). Czytelnik jest zobowiązany sprawdzić stan swojego konta po skorzystaniu z wrzutni.
  5. Oddanie poprzez wrzutnię materiałów bibliotecznych z opóźnieniem (przekroczony termin zwrotu) nie zwalnia czytelnika od uiszczenia naliczonej opłaty.
  6. Korzystanie z wrzutni jest jednoznaczne z akceptacją niniejszych zasad.