Seminarium online „Akademickie i korporacyjne fundamenty kształcenia prawników” środa 27 kwietnia 2022 godz. 16.00

25.04.2022 - 15:01 aktualizacja 25.04.2022 - 15:01
Redakcja: martarekosiewicz

W najbliższą środę 27 kwietnia o godzinie 16.00 serdecznie zapraszamy Pracowników, Studentów i Absolwentów do udziału w piątym seminarium online z cyklu „Przyszłość kształcenia akademickiego”. Tym razem temat spotkania będzie niezwykle istotny dla członków społeczności naszego wydziału, albowiem dyskusja będzie dotyczyć przyszłości edukacji prawniczej.

W trakcie spotkania wykład pt. „Akademickie i korporacyjne fundamenty kształcenia prawników” wygłosi dr hab. Anna Machnikowska, prof. UG.

Spotkanie, w którym wezmą udział m.in.: JM Rektor prof. dr hab. Ryszard Koziołek, prof. dr hab. Zygmunt Tobor, dr hab. Agnieszka Bielska-Brodziak, prof. UŚ, dr Grzegorz Nancka oraz dr Paweł Gała będzie moderować dr hab. Anna Chorążewska, prof. UŚ, aktywnie zaangażowana w prace zespołu opracowującego nową koncepcję studiów na Uniwersytecie Śląskim.

Wydarzenie będzie na żywo transmitowane na kanale YT z możliwością zadawania pytań za pośrednictwem chatu: https://www.youtube.com/watch?v=3fPB6Q91NBw&ab_channel=Uniwersytet%C5%9Al%C4%85ski