Nowe technologie jako źródła wyzwań dla systemu prawa w Polsce – konferencja 31 marca

23.02.2023 - 13:13 aktualizacja 23.02.2023 - 13:13
Redakcja: martarekosiewicz

Już 31 marca 2023 r. odbędzie się XXIV konferencja Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, której współorganizatorami są: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Rzecznik Finansowy. Temat tegorocznej konferencji to „Nowe technologie jako źródło wyzwań dla systemu prawa w Polsce.

Podczas 13 paneli prelegenci poruszą najbardziej aktualne problemy i wyzwania związane m.in. z rozwojem sztucznej inteligencji, technologią blockchain, IoT i cyberbezpieczeństwem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na stronie Wydziału.

Konferencja odbędzie się w godz. 9:30-19:00 w Collegium Iuridicum II na ul. Lipowej 4 w trybie stacjonarnym, z równoległą transmisją online. By wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się za pomocą formularza.