Zaproszenie na badania w terenie dot. poczucia bezpieczeństwa w przestrzeni miejskiej

25.04.2023 - 15:17 aktualizacja 25.04.2023 - 15:17
Redakcja: martarekosiewicz

Szanowni Państwo,
Centrum Badawcze Polityki Publicznej i Problemów Regulacyjnych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach poszukuje 44 osób studiujących do udziału w badaniach dotyczących poczucia bezpieczeństwa w przestrzeni miejskiej. Osoby zainteresowane zostaną przeszkolone do prowadzenia badań terenowych oraz otrzymają od nas niezbędne materiały. Zadaniem tych osób będzie spędzenie dwóch dni (jednego w weekend oraz jednego dnia pracującego) we wskazanej dzielnicy Katowic oraz prowadzenie dzienniczka z obserwacji.
Po zrealizowaniu przydzielonego zadania, wszystkie osoby biorące udział w badaniach otrzymają od nas zaświadczenia.

Osoby zainteresowane zapraszamy na jedno ze spotkań organizacyjnych:
WNS: 9 maja 2023 roku o godzinie 13.00 w sali 212 przy ul. Bankowej 11.
WPiA: 11 maja 2023 roku o godzinie 13.00 w auli nr 2 przy ul. Bankowej 11b.

Serdecznie zapraszamy!

dr Anna Muś