ODWOŁANE. XX International Students’ Law Conference (iSLaCo’2020) w St. Petersburgu

18.02.2020 - 11:17, aktualizacja 18.03.2020 - 12:24
Redakcja: administrator

Uwaga! Wszystkie wyjazdy studentów za granicę są wstrzymane do odwołania zgodnie z komunikatem JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego dostępnego na stronie internetowej Uniwersytetu Śląskiego.

Dodano 18.02.2020: Uwaga! Studenci, którzy zarejestrowali się na konferencję iSLaCo’2020 z afiliacją Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zobowiązani są do wypełnienia wniosków wyjazdowych. Informacja u p. Anny Piaseckiej (International Cooperation Office) oraz u p. Małgorzaty Buchacz (Księgowość WPiA UŚ). Przed wyjazdem na konferencję, odbędzie się spotkanie i seminarium studentów uczestniczących w konferencji. Termin zostanie wkrótce podany.

Dodano 15.01.2020: Uwaga! Przypominamy, że studenci, którzy są po wstępnych rozmowach z prof. dr hab. Ewą Rott-Pietrzyk i dr hab. prof. UŚ Rafałem Blicharzem, zobowiązani byli do przesłania abstraktów wystąpień przed dokonaniem rejestracji na konferencję. Konieczne jest niezwłoczne przesłanie abstraktów wystąpienia do prof. Rott-Pietrzyk i prof. Blicharza.” Wewnętrzna kwalifikacja uczestników występujących na konferencji z ramienia WPiA UŚ jest zamknięta.

Studenci, którzy są już po przeprowadzonych rozmowach kwalifikacyjnych z prof. dr hab. Ewą Rott-Pietzyk bądź dr hab. prof. UŚ Rafałem Blicharzem na ww. wyjazd, proszeni są o złożenie indywidualnego wniosku do Dziekana WPiA prof. dr hab. Czesława Martysza o zwrot kosztów, następnie wypełnienie wniosku wyjazdowego i umowy (dostępne u p. Małgorzaty Buchacz). Formalności związane z wyjazdem łącznie z wydatkowaniem kosztów, powinny zostać dopełnione do końca 2019r.

Drodzy Studenci,

otrzymaliśmy od naszego nowego partnera, tj. St.Petersburg State University, zaproszenie dla studentów WPiA UŚ w Katowicach do wzięcia udziału w XX International Students’ Law Conference (iSLaCo’2020). Zachęcamy osoby, które są zainteresowane zagadnieniami (wymienionymi w załączniku), aby rozważyły uczestnictwo w tym wydarzeniu. Najlepsze teksty studentów mają być następnie opublikowane (o tym także informację znajdą Państwo w załączniku). Udział w tej konferencji może być szczególnie przydatny dla studentów, którzy myślą o Szkole Doktorskiej po ukończeniu studiów magisterskich. Aplikując do tej Szkoły należy bowiem wykazać się dorobkiem, na który składają się m.in. wystąpienia na konferencjach (tym bardziej międzynarodowych) oraz publikacje.

Studenci zainteresowani tematyką, stanowiącą przedmiot konferencji i udziałem w niej (władający biegle językiem angielskim), proszeni są o skontaktowanie się z prof. dr. hab. Ewą Rott-Pietrzyk ewa.rott-pietrzyk@us.edu.pl

Information letter iSLaCo'20