Powołanie Studenckiego Forum Naukowego Nietypowych Stosunków Zatrudnienia

27.05.2021 - 09:48, aktualizacja 27.05.2021 - 09:48
Redakcja: administrator

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że w dniu 6 maja br. na zebraniu założycielskim Studenckie Forum Nietypowych Stosunków Zatrudnienia WPiA UŁ pod kierownictwem dr hab. Tomasza Duraja, prof. UŁ doszło do ukonstytuowania się Zespołu Koordynującego FORUM, w skład którego weszły następujące osoby: Damian Pietrzak (WPiA UŁ),  Magdalena Fonderska (WPiA UŁ),  Monika Rogala (WPiA UŚ, Przewodnicząca Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per laborem”),  Agnieszka Jaworska (WPiA UŚ, Wiceprzewodnicząca Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per laborem” ),  Kinga Ciosk (WPiA UJ, Wiceprzewodnicząca Koła Naukowego Prawa Pracy TBSP).

Ponadto z radością informujemy, że w dniu 13 maja br. podczas spotkania Zespołu Koordynującego Forum, Zespół Koordynujący powołał Przewodniczącego, którym został student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego Pan Damien Pietrzak oraz Wiceprzewodniczącą, którą została studentka Wydział Prawa i Administracji UŚ Monika Rogala.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!