Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

KOMUNIKAT DZIEKANA WYDZIAŁU SZTUKI I NAUK O EDUKACJI W SPRAWIE PRZYWRÓCENIA MOŻLIWOŚCI REALIZACJI WYBRANYCH MODUŁÓW W SYSTEMIE STACJONARNYM

12.05.2021 - 13:13 aktualizacja 12.05.2021 - 13:17
Redakcja: Krzysztof Kasprzyński
Grafika: logo 50 lat Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz adres strony internetowej www.cieszyn50lat.us.edu.pl

Informuję, że w związku z przejściem z dniem 12.05.2021 r. do 2 stopnia poziomu zagrożenia Covid-19 (stopień pomarańczowy) wprowadza się na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji możliwość realizacji wybranych modułów w systemie stacjonarnym z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Szczegółowe decyzje dotyczące wskazania modułów oraz charakteru i formy zajęć podejmuje właściwy Dyrektor Kierunku.

Przypominam również, że zgodnie z zarządzeniem Dziekana Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji z dnia 5.10.2020, w czasie obowiązywania 2 poziomu zagrożenia Covid-19 na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji aktywność będąca częścią realizacji obowiązkowych efektów kształcenia może się odbywać w grupach do 6 osób – o ile Dziekan nie wyda innej decyzji.

W uzasadnionych przypadkach studenci mogą występować z wnioskami o zgodę na indywidualne użytkowanie sal i pracowni. Prośby należy kierować na ręce właściwego Dyrektora Kierunku.