Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Umowa o współpracy z Zespołem Szkół nr 2 w Pszczynie

18.07.2022 - 08:48 aktualizacja 22.07.2022 - 14:04
Redakcja: Andrzej Szczurek

12 lipca 2022 roku została podpisana kolejna umowa o współpracy dydaktyczno-naukowej – tym razem pomiędzy Uniwersytetem Śląskim a Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie. Szkołę reprezentował Dyrektor – mgr inż. Piotr Cygan, Uniwersytet Śląski – Dziekan Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji, dr hab. Krzysztof Marek Bąk prof. UŚ. W spotkaniu uczestniczyli także mgr Beata Skrzypczyk (Nauczycielka Zespołu Szkół nr 2), dr Natalia Ruman (Koordynatorka współpracy ze Szkołą) oraz dr Anna Trzcionka-Wieczorek (Prodziekan ds. współpracy). Z rozmowy przeprowadzonej podczas spotkania wynika, iż wspólne działania będą ciekawe, twórcze, różnorodne i owocne zarówno dla pszczyńskich uczniów, jak i cieszyńskiego Wydziału UŚ.