Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

 • Polski
 • English
Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Tydzień Integracyjny – informacje dla studentów

30.09.2022 - 14:30 aktualizacja 30.09.2022 - 14:32
Redakcja: Andrzej Szczurek

Już w poniedziałek 3 października nowoprzyjęci studentki i studenci rozpoczynają swoją przygodę z Uniwersytetem, stąd ta wiadomość jest kierowana głównie do nich, niemniej wszyscy znajdą w niej coś dla siebie.

Co dla Was planujemy?

3 października (poniedziałek): gra terenowa 

W południe rozpoczniecie zmagania w odkrywaniu zakamarków Cieszyna. Pamiętajcie, że dla “pierwszoroczniaków” zabawa jest obowiązkowa. Starsi koleżanki i koledzy, jeśli też zechcą uczestniczyć w zabawie, otrzymają od Samorządu Studenckiego usprawiedliwienia. Rozpoczęcie gry odbędzie się o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji, gdzie wyjaśnimy zasady gry. Śledźcie nasz funpage na facebooku – tam znajdziecie więcej informacji.

4 października (wtorek): dzień adaptacyjny

DZIEŃ ADAPTACYJNY 

Najważniejszym wydarzeniem w ramach Tygodnia Integracyjnego jest Dzień Adaptacyjny, obowiązkowy dla studentek i studentów pierwszych lat, a przeprowadzany przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego. Podczas spotkania będziecie mieli okazję do poznania władz Waszych wydziałów, a także czeka Was szkolenie z praw i obowiązków studenta, akademickiego savoir-vivre’u, prezentacja o samorządzie studenckim oraz uczelni i wydziale. 

Harmonogram spotkań jest następujący:

Grupa I
Sala Konferencyjna, godz. 9:30
Kierunki:

 • Grafika
 • Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
 • Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
 • Muzyka w multimediach
 • Projektowanie Gier i Przestrzeni Wirtualnej

Grupa II
Sala Konferencyjna, godz. 11:30
Kierunki:

 • Etnologia i antropologia kulturowa
 • Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną
 • Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna
 • Pedagogika RESOiSOCJO + KORzTP

5 października (środa): wieczór planszówek

Rada Samorządu Studenckiego w Katowicach zaprasza Was do Rektoratu UŚ na wieczór planszówek – poznacie budynek, znajomych i będziecie mogli świetnie spędzić czas. Natomiast w Sali Konferencyjnej Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie organizowany jest wieczór planszówek dla studentek i studentów UŚ  – udział nieobowiązkowy.

6 października (czwartek): niespodzianka w Katowicach

W czwartek Rada Samorządu Studenckiego w Katowicach przygotuje dla Was wyjątkową niespodziankę – śledźcie ich stronę oraz wydarzenie na facebooku.

Wszystkie bieżące informacje będą publikowane są na wydarzeniu URSS: https://fb.me/e/dsoUsOyF9 dołączajcie do niego czym prędzej! Czekamy na Was!

Życzymy Wam wszystkim powodzenia w pierwszych dniach na naszej Uczelni – w razie pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji – najlepiej przez facebooka, ale też przez maila: rss.wsne@us.edu.pl

Obserwujcie nasze wydziałowe sociale:
https://www.facebook.com/WRSSWSNEUS

Pozdrawiamy
Wasi Koledzy i Koleżanki
z Samorządu Studenckiego 

return to top