Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Jak skorzystać z usług Biura Karier on-line?

14.04.2020 - 10:22 aktualizacja 25.01.2021 - 12:09
Redakcja: Andrzej Szczurek

Okres zawieszenia zajęć dydaktycznych to doskonały moment, aby zrobić to, na co dotychczas nie miałeś czasu! To także dobry moment, aby rozwinąć się zawodowo i skorzystać ze wsparcia doradcy/coacha lub wykonać badanie kompetencji. Rozwijaj się z Biurem Karier on-line!

Poniżej krótka instrukcja jak zdalnie skorzystać z tych usług on-line:

• DORADZTWO ZAWODOWE oraz COACHING KARIERY

Poniższe punkty pokażą Ci jak skorzystać z tych usług:

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy:
  1. Wydrukuj plik formularza zgłoszeniowego, złóż swój odręczny podpis w wyznaczonych miejscach (patrz lista stron z podpisami) – wykonaj zdjęcia wszystkich podpisanych stron i wyślij je do swojego doradcy lub coacha,
  2. Wybór odpowiedniej osoby:
  • Doradztwo:
    – jeśli studiujesz na Wydziale: Humanistycznym lub Nauk Przyrodniczych Twoim
    doradcą jest:
    Ewelina Skubała
    e-mail: ewelina.skubala@us.edu.pl
    tel. 32 359 20 32- jeśli studiujesz na Wydziale: Sztuki i Nauk o EdukacjiTeologicznym lub Nauk SpołecznychTwoim doradcą jest:
  • Ewa Cetnar – Tkaczyk
    e-mail: ewa.cetnar-tkaczyk@us.edu.pl
    tel. 32 359 20 32- jeśli studiujesz na Wydziale: Prawa i AdministracjiNauk Ścisłych i Technicznych lub w Szkole Filmowej im. K. Kieślowskiego Twoim doradcą jest:
  • Małgorzata Biylnik
    e-mail: malgorzata.biylnik@us.edu.pl
  • Coaching:

Coaching poprowadzi dla Ciebie:

Małgorzata Biylnik

e-mail: malgorzata.biylnik@us.edu.pl

Małgorzata Balewska

e-mail: malgorzata.balewska@us.edu.pl

tel. 32 359 20 32

1. Napisz maila lub skontaktuj się na Skype ze swoim doradcą lub coachem, aby umówić termin rozmowy poprzez Skype.
  • WIELKIE BADANIE KOMPETENCJI

Jeżeli w ramach przerwy chcesz sprawdzić swoje kompetencje wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższymi krokami:

1. Zarejestruj się do wzięcia udziału w badaniu poprzez stronę,
  2. Wydrukuj plik formularza zgłoszeniowego, złóż swój odręczny podpis w wyznaczonych miejscach – wykonaj zdjęcia wszystkich podpisanych stron i wyślij je na adres bk@us.edu.plw tytule maila wpisując Wielkie Badanie Kompetencji,
  3. Na Twojej skrzynce mailowej pojawi się link do przydzielonego testu,
  4. Wypełnij test!
  5. Po wypełnieniu testu na przestrzeni 48h otrzymasz raport w wersji elektronicznej na podany przez Ciebie adres email 🙂 (jeżeli chcesz otrzymać certyfikat potwierdzający uzyskane wyniki będziesz mógł go odebrać w Biurze Karier po przywróceniu zajęć dydaktycznych)
  6. Jeżeli chcesz skonsultować swoje wyniki z doradcą albo coachem możesz to zrobić zdalnie! Patrz-> info powyżej.

Nie siedź bezczynnie. Rozwijaj się także bez wychodzenia z domu.