Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Zarządzenie 1/2020

Dziekana Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji

Z dnia 05.10.2020

W związku z rozwijającą się sytuacją pandemiczną postanawiam, że na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji

1. W czasie trwania 1 poziomu zagrożenia Covid-19 (poziom żółty) działalność studenckich zespołów, grup i kół naukowych może odbywać się w trybie zdalnym lub przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego. Tym samym zawiesza się działalność grupową powyżej 6 osób. Zawieszenie dotyczy aktywności nie będącej częścią realizacji obowiązkowych efektów kształcenia opisanych we właściwych modułach.
  2. W czasie trwania 2 poziomu zagrożenia Covid-19 (poziom pomarańczowy) działalność studenckich zespołów, grup i kół naukowych może odbywać się tylko i wyłącznie w trybie zdalnym.
  3. W czasie trwania 2 poziomu zagrożenia Covid-19 (poziom pomarańczowy) aktywność będąca częścią realizacji obowiązkowych efektów kształcenia może się odbywać w grupach do 6 osób — o ile Dziekan nie wyda innej decyzji.
  4. Powyższe regulacje dotyczą aktywności na terenie filii w Cieszynie oraz poza nią o ile działalność jest afiliowana przy Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji.

Zarządzenie wchodzi w życie 06.10.2020

Zarządzenie