Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Gra terenowa 4 października, dzień rektorski 8 października

30.09.2021 - 09:00 aktualizacja 01.10.2021 - 11:31
Redakcja: Krzysztof Kasprzyński

W ramach organizowanego przez samorząd studencki tygodnia integracyjnego, w poniedziałek 4 października studentki i studenci pierwszych lat wszystkich stopni studiów zamiast zajęć dydaktycznych wezmą udział w grze terenowej. Zbiórka o godz. 11:00 w Centrum Konferencyjnym. Osoby studiujące na starszych latach, którzy zechcą wziąć udział w zabawie, mogą usprawiedliwić nieobecność na zajęciach w oparciu o zaświadczenie wydane przez samorząd. Poniżej zamieszczamy komunikat, prostujący wcześniejszą błędną informację o godzinach rektorskich w tym dniu.

Komunikat w sprawie 4 października

Z kolei piątek 8 października będzie wolny od zajęć dydaktycznych, z wyjątkiem studentek i studentów pierwszych lat, dla których tego dnia zostaną zorganizowane zajęcia adaptacyjne.

Komunikat w sprawie 8 października

Więcej informacji o tygodniu integracyjnym i zajęciach adaptacyjnych można znaleźć na profilu FB samorządu.