Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Spotkanie z interesariuszami Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji

21.09.2022 - 09:09 aktualizacja 21.09.2022 - 09:09
Redakcja: Andrzej Szczurek

13 września 2022 roku na cieszyńskim Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego odbyło się spotkanie z okazji wieloletniej współpracy z interesariuszami. Do instytucji współpracujących z WSNE należą m.in.: Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Cieszynie, ośrodki kultury i sztuki, uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, fundacje, poradnie psychologiczno-pedagogiczne czy Domy Pomocy Społecznej. Spotkanie było okazją do podziękowania za wspólne działania oraz rozmów o planach dalszej współpracy. Dziekan Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji dr hab. Krzysztof Marek Bąk, prof. UŚ (w asyście prodziekan dr Anny Trzcionki-Wieczorek) wręczył podziękowania i upominki. Wydarzenie uświetnił koncert fortepianowy dr Agaty Hołdyk z Instytutu Sztuk Muzycznych. Całe wydarzenie poprowadziła dr Dorota Prysak – koordynator ds. współpracy.

Serdecznie dziękujemy za obecność i współpracę!