Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Przegląd Małych Form Teatralnych „Mój Świat – Moja Przestrzeń”

21.11.2022 - 10:35 aktualizacja 21.11.2022 - 10:35
Redakcja: Andrzej Szczurek
17 listopada 2022 r. po raz piąty odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych „Mój Świat – Moja Przestrzeń” organizowany przez Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji i Fundację Moja Przyszłość. Była to okazja do spotkania się i zaprezentowania swoich twórczości przez: Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Ustroniu, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Strumieniu, Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi w Pielgrzymowicach, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Pszczynie oddział w Pielgrzymowicach, Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu.
Wydarzenie zostało uświetnione występem Niemego Chóru Uniwersytetu Śląskiego, który poprowadził ciekawe warsztaty.