Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Umowa o współpracy z Przedszkolem nr 4 w Ustroniu

13.01.2023 - 13:21 aktualizacja 13.01.2023 - 13:21
Redakcja: Andrzej Szczurek

9 stycznia 2023 roku została podpisana umowa o współpracy dydaktyczno-naukowej pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach a Przedszkolem nr 4 w Ustroniu. Przedszkole reprezentowała Dyrektor – mgr Jolanta Cieślar, Uniwersytet Śląski – Dziekan Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji dr hab. Krzysztof Marek Bąk, prof. UŚ. W spotkaniu uczestniczyli także mgr Dorota Pytlak (nauczyciel Przedszkola nr 4 w Ustroniu), dr Renata Raszka (koordynator ds. współpracy z Przedszkolem, WSNE), dr Anna Trzcionka-Wieczorek (prodziekan WSNE ds. współpracy) oraz dr Dorota Prysak, nadzorująca umowy realizowane przez WSNE. Podpisana umowa stanowi wyraz współpracy cieszyńskiego Wydziału UŚ z Przedszkolem, rozwijanej od wielu lat.