Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

13. Cieszyńska Wampiriada

25.05.2023 - 14:35 aktualizacja 29.05.2023 - 09:44
Redakcja: Andrzej Szczurek
Już 31 maja 2023 – w środę – na parkingu oraz w murach Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ w Cieszynie, przy ulicy Bielskiej 62 obędzie 13. edycja Cieszyńskiej Wampiriady.
W tym roku zapraszamy Was w imieniu tegorocznych organizatorów – Studentek i Studentów 2. roku studiów magisterskich z kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza i Terapia Pedagogiczna wraz z dr hab. Barbarą Grabowską, prof. UŚ.
Tego dnia, od godziny 10:00 do 14:00 będziecie mogli oddać krew w ambulansie, który przyjeżdża do nas z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.
Dla krwiodawców przygotowaliśmy loterię fantową, w której będziecie mogli wygrać specjalnie dla Was przygotowane nagrody!
Na kampusie Uniwersytetu Śląskiego będziecie mogli też doświadczyć wielu atrakcji, które dla Was szykujemy i będziemy o nich na bieżąco informować na FB.
Serdecznie zapraszamy na tegoroczną Cieszyńską Wampiriadę wszystkich z okolic Cieszyna, jak i z dalszych stron Polski i Świata!
grafika - 13. Cieszyńska Wampiriada