Wydział Teologiczny

Wydziałowe Q&A – zapraszamy

24.04.2021 - 12:19 aktualizacja 29.04.2021 - 11:57
Redakcja: Wojciech Kamczyk

Serdecznie Państwa zapraszamy do wczytania się w nasz nowy projekt pt. „Wydziałowe Q&A”. Przez najbliższe tygodnie, zawsze w środy, będziemy starali się przybliżyć Państwu od nieco innej, może mniej znanej strony, naszych Nauczycieli Akademickich z Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Mamy nadzieję, że ta forma spotkania się Państwu spodoba i zachęci do studiowania w naszych progach zarówno teologii jak i nauk o rodzinie i to w szerokim wachlarzu wiekowym. Nasi studenci mają od lat 19 do 60+ lat (sic!)
Niech tę naszą wspólną przygodę rozpocznie Wydziałowe Q&A z… ks. prof. dr. hab. Jerzym Szymikiem – wybitnym dogmatykiem, wielokrotnie nagradzanym poetą, eseistą i publicystą, autorem ponad 60 książek naukowych i ponad 20 poetyckich oraz blisko 400 artykułów naukowych.
Serdecznie zapraszamy – oglądajcie, udostępniajcie, śmiało komentujcie, zachęcajcie:

Życzymy dobrego odbioru.