• Polish

Nauczyciele akademiccy i Pracownicy administracji;
Drodzy Studenci i Doktoranci - Panie i Panowie
,

Serdecznie zapraszam na przedświąteczne spotkanie społeczności Wydziału Teologicznego, które odbędzie się w dniu 21 grudnia o godz. 14.00, w trybie online na platformie MS Teams. Będzie z nami Kanclerz Wielki Wydziału, abp Wiktor Skworc.

Nie mieliśmy dotąd okazji do zebrania się w całej społeczności, gdyż planowana wydziałowa inauguracja roku akademickiego nie mogła się odbyć. Nadal nie możemy spotkać się w jednym pomieszczeniu. Korzystamy jednak z dostępnej technologii; dzięki niej będziemy mogli spotkać się w szerszym gronie niż to bywało dotąd.

Program:
Pracownicy spotkają się już o 13.15 - w celu omówienia spraw bieżących.
14.00 -  konferencja ks. dr. Zdzisława Brzezinki, Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej i proboszcza w Piotrowicach.
Ok. 14.25 - Przemówienie JE Arcybiskupa Wiktora Skworca, Wielkiego Kanclerza Wydziału,
- Słowo Dziekana WTL,
- Słowo przedstawicieli Studentów i Doktorantów.

Informacje techniczne dotyczące dołączenia do spotkania zostały przekazane drogą mailową.

Ks. Jacek Kempa
Dziekan Wydziału Teologicznego