Wydział Teologiczny

Grupy wsparcia i rozwoju osobistego – zaproszenie

24.06.2022 - 06:52, aktualizacja 24.06.2022 - 06:52
Redakcja: Wojciech Kamczyk

Drogie Studentki i Studenci,

Rzecznik praw studenta i doktoranta – dr hab. Agnieszka Bielska-Brodziak, prof. UŚ, zaprasza Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Grupy wsparcia i rozwoju osobistego”.

Celem udziału w Grupie jest ułatwienie wglądu we własne przeżycia i uruchamianie procesów zmian wewnętrznych, sprzyjających lepszemu rozumieniu siebie. Grupa daje możliwość lepiej zobaczyć własne potrzeby, zasoby i ograniczenia. Można także nabyć umiejętności komunikacyjne: uważnego słuchania i jasnego wypowiadania własnych opinii. Ważnym aspektem uczestnictwa w spotkaniach jest również wzrost świadomości własnego stanu psychicznego, możliwość poradzenia sobie z trudnościami oraz rozwinięcie zdolności do wczuwania się w przeżycia innych.

Grupa odbędzie 8 spotkań prowadzonych przez terapeutki nurtu Gestalt. Spotkania są bezpłatne i będą trwać od 20 września do połowy listopada 2022 r., co tydzień we wtorki, w godz. 15.00-18.00, na Wydziale Prawa i Administracji w Katowicach, ul Bankowa 11b (pokój 2.42).

Liczba miejsc jest ograniczona, podczas naboru istotna jest deklaracja udziału we wszystkich spotkaniach. Rekrutacja trwa do 15 lipca 2022 r., zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza rekrutacyjnego – link do formularza rekrutacyjnego:

Zapraszamy 😊