Wydział Teologiczny

Komunikat Rektora UŚ w Katowicach w sprawie uczestnictwa pracowników i studentów w Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE

01.12.2022 - 07:33, aktualizacja 01.12.2022 - 07:35
Redakcja: urszulamazur

Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

z dnia 29.11.2022 r.

w dniach 3 – 5 grudnia 2022 r.

w związku z organizacją Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, który odbędzie się w dniach 3 – 5.12.2022 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, proszę o usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach dydaktycznych pracowników i studentów aktywnie uczestniczących w Festiwalu. Podstawą usprawiedliwienia będzie zaświadczenie wydane przez organizatorów wydarzenia.

Jednocześnie zwracam się do Państwa Dziekanów z uprzejmą prośbą o umożliwienie wszystkim pracownikom i studentom, udziału w Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE i poprzez czynne uczestnictwo w wydarzeniu zaliczenie im  zajęć dydaktycznych przewidzianych w harmonogramie zajęć w dniach 4 – 5.12.br.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to największe w Polsce wydarzenie promujące naukę, ale też jedno z najważniejszych wydarzeń w ramach przygotowań stolicy województwa śląskiego do pełnienia funkcji Europejskiego Miasta Nauki w roku 2024.

Bardzo zależy nam na zaangażowaniu całej społeczności akademickiej, zarówno pracowników, jak i studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, poprzez udział w pokazach, eksperymentach, prezentacjach, wykładach i rozmowach.

Proszę o przekazanie powyższej treści komunikatu do widomości studentów i nauczycieli akademickich w sposób zwyczajowo przyjęty.

dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ

prorektor ds. kształcenia i studentów