Wydział Teologiczny

Nabór zgłoszeń do XIV edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora

31.03.2022 - 10:02, aktualizacja 31.03.2022 - 10:02
Redakcja: Wojciech Kamczyk
Do 25 kwietnia 2022 roku do godz. 23.59 trwa przyjmowanie zgłoszeń studentów i doktorantów do XIV edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

Wyróżnienia są przyznawane za działalność i osiągnięcia w wielu różnych dziedzinach: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej, popularnonaukowej oraz za inicjowanie i rozwijanie życia studenckiego. Nagrodzie podlegają nie tylko indywidualne sukcesy, ale także działania społeczne. Jest to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie, jakie może uzyskać student i doktorant na uniwersytecie.

Procedura konkursowa w całości zostanie przeprowadzona zdalnie – zarówno na etapie składania, jak i wydziałowej oceny wniosków. Oświadczenia pozyskiwane w poprzednich edycjach konkursu w wersji papierowej lub jako skany zostały zastąpione elektronicznym formularzem.

Szczegółowe informacje, przykładowe działania w ramach kategorii konkursowych oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.