• Polish

14.01.2021 - 10:04, aktualizacja 14.01.2021 - 10:06
Redakcja: Wojciech Kamczyk

Szanowni Współpracownicy,

w imieniu dziekana ks. dr. hab. Jacka Kempy, prof. UŚ, dyrektora Instytutu Nauk Teologicznych ks. prof. dr. hab. Leszka Szewczyka i swoim własnym zapraszam na obowiązkowe spotkanie wszystkich nauczycieli akademickich Wydziału Teologicznego UŚ. Spotkanie będzie miało charakter szkolenia i odbędzie się w poniedziałek 18 stycznia br. w godz. 9.00-11.30.

Program spotkania:

9.00-9.30 – bieżące sprawy Wydziału i Instytutu (w szczególności kwestie związane z awansami naukowymi)

9.30-11.00 – szkolenie dydaktyczne (w zakresie przeprowadzania zaliczeń i egzaminów w sesji z uwzględnieniem formy online; szkolenie poprowadzi dr Magdalena Piotrowska-Grot z Centrum Dydaktyki Uniwersytetu Otwartego w UŚ)

11.00 – wolne wnioski

Szkolenie odbędzie się w formule online za pośrednictwem programu MS Teams w zespole: WTL – pracownicy wszyscy.

ks. dr Wojciech Surmiak
prodziekan ds. kształcenia i studentów

return to top