Wydział Teologiczny

Ważny komunikat Kwestora w sprawie kwarantanny i pracy świadczonej w tym czasie

17.11.2020 - 12:55, aktualizacja 17.11.2020 - 12:56
Redakcja: jacekkempa

Informujemy, że w serwisie pracownik UŚ (link) został zamieszczony ważny komunikat Kwestora Uczelni w sprawie kwarantanny lub izolacji domowej oraz pracy świadczonej w kwarantannie (nie w izolacji domowej, która jest związana z L4). Zwracamy uwagę na dyspozycję zawartą w końcowej części: pracownik sam (z własnego adresu email) zgłasza na podany adres wniosek o zgodę na świadczenie pracy zdalnej. Zakłada to następujące kroki postępowania:

1. Z chwilą skierowania na kwarantannę należy wypełnić wskazany plik wniosku i wysłać go mailem do dziekana celem uzyskania zgody (podpisu)
  2. Po otrzymaniu (mailem zwrotnym od dziekana) zgody należy samodzielnie odesłać plik (z adresu uczelnianego!) na podane adresy działu płac i działu kadr.