Wydział Teologiczny

[On-line] Sympozjum: Niepłodność. Jak wspierać rodzinę?

01.04.2021 - 12:47, aktualizacja 10.05.2021 - 21:01
Redakcja: Wojciech Kamczyk

Sympozjum, którego organizatorami są studenci i doktoranci Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, ma na celu próbę interdyscyplinarnego spojrzenia na problem niepłodności oraz bezdzietności, a także wynikającą z nich potrzebę wieloaspektowej pomocy rodzinie.

Plan wydarzenia:

godz. 10:00-11:00

dr Marta Czarnecka-Iwańczuk "Wpływ relacji pacjent-personel medyczny na psychiczne funkcjonowanie osób doświadczających problemu niepłodności"

mgr Anna Wietrzykowska "Co mówić, a czego nie mówić parze będącej w trakcie leczenia niepłodności?"

godz. 11:00-12:00

ks. dr hab. Andrzej Muszala, prof. UPJPII "Bioetyczne aspekty niepłodności - wybrane aspekty. Spojrzenie teologa i duszpasterza"

dr n. med. Tomasz Kandzia "Naprotechnologia czyli troska o płodność"

12:00-12:15 PRZERWA