Instytut Pedagogiki

Dyskusja o zdalnym nauczaniu

12.06.2020 - 09:17 aktualizacja 15.06.2020 - 21:43
Redakcja: tomaszhuk

Dyskusja o zdalnym naucznia w czasie pnademii

W środę 10 czerwca w gronie naukowców i praktyków odbyła się dyskusja na temat realizacji  nauczania zdalnego w czasie pandemii. W dyskusji wzięła udział Pani prof. dr hab. Ewa Jarosz – Dyrektor Instytutu Pedagogiki, Pan prof. dr hab. Zenon Gajdzica – Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, Pani dr hab. Patrycja Szostok-Nowacka – Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych (prowadząca spotkanie), Pani dr Magdalena Bełaza-Gajdzica, Pani dr Dorota Prysak, Pani Aleksandra Derska, Pani Agata Franek, Pan dr Wojciech Zając (przedstawiciel Kuratorium Oświaty), Pani Anna Kasznia (przedstawiciel rodziców), Pani Aleksandra Derska oraz dyrektorzy szkół Pani Iwona Durek, Pan dr hab. Tomasz Huk. Spotkanie zorganizowała Pani Violetta Kulik.