Instytut Pedagogiki

Prof. dr hab. Katarzyna Krasoń „PADAWANIKA …

02.03.2021 - 21:43 aktualizacja 02.03.2021 - 21:43
Redakcja: tomaszhuk

Warto przeczytać! „To nie jest książka metodyczna. Nie jest to takoż rebelia przeciw tradycyjnej edukacji akademickiej, choć z pewnością zdumiewające dla niektórych Czytelników będzie spowinowacenie uniwersum Gwiezdnych wojen z pedagogiką …” To początek, ciekawej i inspirującej książki prof. Dr hab. Katarzyny Krasoń z Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Gratulujemy Pani Profesor i zachęcamy do lektury „PADAWANIKA. PRZEBUDZENIE MOCY W DOŚWIADCZENIU ZAPOŚREDNICZONYM. STUDIUM O FILMIE, WYCHOWANIU I WSPARCIU ROZWOJU”.
Dostęp do książki: