Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Pedagogiki

Virtual Coffee Hour – zaprasza dr Monika Frania

17.05.2021 - 17:07 aktualizacja 17.05.2021 - 18:28
Redakcja: tomaszhuk

W najbliższy wtorek 18.05.2021 w godzinach 9:30-10:30  odbędzie się ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu „Virtual Coffee Hour”. Spotkanie będzie miało charakter podsumowujący cały cykl. Zapraszamy do wszystkich chętnych pracowników naukowo-dydaktycznych oraz dydaktycznych pionu Pedagogika, którzy brali udział w konwersacjach w minionym semestrze.

„Virtual Coffee Hour” miało być okazją do wzajemnego poznania się i integracji osób pracujących dotychczas w różnych zespołach/kampusach, a jednocześnie nową przestrzenią do konwersacji w języku angielskim. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy do tej pory wzięli udział w rozmowach poprzez MS Teams i podzielili się swoimi opiniami, pomysłami i poglądami. Dzięki Państwu powstało forum wymiany ciekawych i inspirujących myśli.

Serdecznie zapraszamy na ostatnią dyskusję przy wirtualnej kawie! Spotykamy się zwyczajowo na kanale MS Teams. Tym razem nie obowiązują zapisy. W razie potrzeby lub problemów można kontaktować się poprzez email monika.frania@us.edu.pl

return to top