Instytut Pedagogiki

Seminarium „Acting in Context by Training the Trainers in Social Empowerment”

25.07.2022 - 15:06 aktualizacja 25.07.2022 - 15:06
Redakcja: tomaszhuk

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów i uczestników projektu “Acting in Context by Training the Trainers in Social Empowerment” (ACTTE) serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium podsumowującym jego całość, które odbędzie się w dniu 9 września 2022 o godz. 9.30 w auli im. Kazimierza Lepszego, w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach.

W ramach seminarium odbędą się obrady plenarne oraz warsztaty kształtujące praktyczne umiejętności w zakresie podejścia DPA (Developing the Power to Act).

Projekt w całości finansowany był ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA). Beneficjentami projektu są pracownicy organizacji pozarządowych pracujący z osobami marginalizowanymi i wykluczonymi społecznie oraz nauczyciele akademiccy edukujący przyszłych pedagogów i pracowników socjalnych. Z wyników prac projektowych skorzystają osoby na co dzień zajmujące się tematyką osób wymagających pomocy i wsparcia oraz działaniami zaradczymi w tym zakresie.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny znajduje się pod wskazanym linkiem:

NAWA -ACTTE_flyer_Polish version_vh220630

Prosimy o dokonanie rejestracji najpóźniej do dnia 15.08.2022