Instytut Pedagogiki

dr Ewelina Kawiak na Festiwalu EduPozytywni 2.0

19.10.2022 - 08:19 aktualizacja 19.10.2022 - 08:19
Redakcja: tomaszhuk

W dniu 15.10.2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Bytomiu odbyła się druga edycja Festiwalu dla Nauczycieli EduPozytwyni 2.0. z udziałem dr Eweliny Kawiak z Instytutu Pedagogiki. Wśród licznych aktywności zaplanowanych dla uczestników wydarzenia odbyły się między innymi sesje poświęcone tematom: Natura i zdrowie, Psychologia, Edukacja oraz Ciało. W sesji Edukacja czynny udział wzięła dr Ewelina Kawiak prowadząc warsztat na temat: Matematyka na wesoło. Warsztat był skierowany do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Dotyczył on wykorzystania gier i zabaw dydaktycznych w edukacji matematycznej małego dziecka. Warsztat oraz cały Festiwal spotkały się z dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników.