• Polish

Szkolenia dla kadry naukowej i administracyjnej w ramach Transform4Europe

04.09.2024 - 12:40 aktualizacja 04.09.2024 - 12:40
Redakcja: RH

Sojusz Transform4Europe zachęca kadrę naukową i administracyjną uniwersytetów Sojuszu do skorzystania z oferty szkoleń zawodowych w formie webinarów, które będą odbywać się od września do listopada 2024 roku. Webinary będą dotyczyły i rozwijały różne umiejętności w zakresie m.in. budowania zespołu i rozwiązywania konfliktów, praktycznego użycia narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję (SI), innowacjach SI w edukacji opartej wykorzystywaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych, a także narzędzi SI w innowacyjnym nauczaniu. Szkolenia mogą okazać się przydatne dla każdego członka kadry naukowej i/lub administracyjnej z całego Sojuszu.

Zachęcamy was do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i zarejestrowania się na webinary, aby rozwijać swoje kompetencje. Lista szkoleń dostępnych we wrześniu oraz formularze rejestracyjne znajdują się poniżej lub tutaj.

Szkolenia dla kadry naukowej i administracyjnej w ramach Transform4Europe:

Team Building and Conflict Resolution
16 września, 12.00–14.00 CET. MS TEAMS. Rejestracja
Prof. João Matos, Universidade Católica Portuguesa, Portugalia.

AI-driven Innovations in ICT-based Education
18 września, 14.00–16.00 CET. MS TEAMS. Rejestracja
Vigilija Žiūraitė, Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie, Litwa.

Artificial Intelligence tools in practice
25 września, 9.00–11.00 CET. MS TEAMS. Rejestracja
dr Albena Antonova, Uniwersytet Sofijski im. św. Klemensa z Ochrydy, Bułgaria.

Artificial Intelligence Tools for Innovative Teaching.
27 września, 9.00–11.00 CET. MS TEAMS. Rejestracja
Augustinas Balaišis, Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie, Litwa.

Godziny są podane wg czasu środkowoeuropejskiego (CET). Tutaj możesz przekonwertować czas zależnie od twojej lokalizacji.

Jakiekolwiek inne pytania możesz wysyłać na e-mail zespołu Transform4Europe: Transform4Europe@vdu.lt