• Polish

T4EU | Warsztaty dot. zrównoważonego stylu życia

19.01.2023 - 15:54 aktualizacja 19.01.2023 - 16:02
Redakcja: OO
zapisane kartki leżące na stole, wokół widać dłonie grupy osób

WARSZTATY DOT. ZRÓWNOWAŻONEGO STYLU ŻYCIA

3–7 KWIETNIA 2023 ROKU

UNIWERSYTET KRAJU SAARY

ZAPROSZENIE

Uniwersytet Kraju Saary zaprasza studentów do wzięcia udziału w warsztatach nt. zrównoważonego stylu życia, które odbywać się będą od 3 do 7 kwietnia 2023 r. Warsztat będzie poświęcony różnorodnym aspektom odpowiedzialnego podejścia do kwestii ochrony środowiska i przeciwdziałania zmianom klimatycznym. W ramach wydarzenia studenci stworzą wspólny projekt narzędzia służącego do międzynarodowej komunikacji, współpracy i wymiany doświadczeń w celu zmniejszenia śladu węglowego uczelni.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, datę urodzenia, nazwę uczelni, adres e-mail, kierunek studiów oraz motywację do wzięcia udziału w warsztacie (max. ½ strony) należy przesyłać na adres: nachhaltigkeit@asta.uni-saarland.de do 31 stycznia 2023 r.

napis: Apply now for the International Substainability Workshop, At Saarland University (DE) | April 2023