• Polish

Oferta letnich kursów językowych dla studentów T4EU

11.06.2024 - 13:33 aktualizacja 11.06.2024 - 13:33
Redakcja: RH

Uniwersytet Kraju Saary ogłosił swoją nową ofertę: dwa intensywne letnie kursy językowe dla studentów uniwersytetów Sojuszu T4EU. Podczas kursów przygotowanych przez centrum językowe będziecie mogli doskonalić znajomość języka za pomocą immersyjnych i kompleksowych metod. Rejestracja na kursy zaczęła się 3 czerwca. Stworzone z myślą o wygodzie i dostępności, kursy będą prowadzone online, aby studenci z Sojuszu mogli w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie.

French4Europe A2–B2

Marzysz by odwiedzić Francję, ale martwi cię poziom twojego francuskiego? Czujesz, że musisz odświeżyć sobie język? Zapisz się na kurs by podszlifować francuski wraz ze studentami z całej Europy, a wszystko to w luźnej atmosferze.

Zajęcia obędą się od 10 do 19 lipca w godzinach 10.00-13.15 (z 15-minutową przerwą). Zajęcia poprzedzi dyskusja, podczas której omówione zostaną kwestie techniczne, odbędzie się 8 lipca w godzinach 10.00-12.00.

1. Poziom: A2–B2
  2. ECTS: 3
  3. Okres rejestracji: 3–23 czerwca
  4. Link: forms.office.com
  5. Kurs online

Kurs odświeżający angielski

Planujesz zostać na dłużej lub studiować za granicą, ale obawiasz się o swój poziom angielskiego?

Zapisz się na darmowy dwutygodniowy kurs!

Podczas zajęć będziecie mogli:

1. odświeżyć gramatykę,
  2. ćwiczyć konwersacje rozmawiając z ludźmi za całej Europy,
  3. nauczyć się pisać CV oraz list motywacyjny,
  4. i wiele, wiele więcej!

Łącznie dostępnych jest 9 terminów kursów (zajęcia nie odbędą się 15 sierpnia z uwagi na święto w Niemczech). Zajęcia będą odbywały się od 9.00 do 12.30, z półgodzinną przerwą między nimi.

1. Poziom: B1/B2
  2. ECTS: 3
  3. Okres rejestracji: 3 czerwca – 21 lipca
    Link: forms.office.com