• Polish

Pierwszy Matchmaking Event na Uniwersytecie im. Jeana Monneta

25.07.2024 - 15:52 aktualizacja 25.07.2024 - 15:52
Redakcja: OO

Pierwszy Matchmaking Event i seminarium doktoranckie zorganizowane przez Uniwersytet im. Jeana Monneta odbędą się w Saint-Etienne we Francji w dniach 13 i 14 listopada. Tematem tego wydarzenia będzie: „AI and Society: Researchers’ Commitment to Positive Transformation”.

Wydarzenie jest adresowane do badaczy, młodych naukowców i doktorantów, którzy chcą nawiązać nowe kontakty w dziedzinie sztucznej inteligencji.

W programie przewidziano m.in.: dyskusje panelowe, warsztaty dot. sztucznej inteligencji, laboratoria i konferencje. Ostateczna wersja programu zostanie opublikowana pod koniec września.

Wszyscy zainteresowani mogą się zarejestrować za pośrednictwem formularzu zgłoszeniowego.

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętego mężczyznę i kobietę przeglądających coś na laptopie