• Polish

NA POZIOMIE LICENCJACKIM

NABÓR NA KURSY W SEMESTRZE LETNIM 2022/2023

ZAPROSZENIE

Uczelnie Transform4Europe zapraszają studentów i studentki do udziału w kursach na poziomie licencjackim w ramach T4EU BA Tracks.

Zajęcia odbywać się będą w języku angielskim w formie online, hybrydowej, mieszanej lub stacjonarnej. W ofercie dostępne są m.in. kursy językowe na uczelniach partnerskich T4EU.

Kursy są realizowane w trzech głównych modułach: przedsiębiorczość oparta na wiedzy, języki oraz kompetencje międzykulturowe, europejska historia, polityka, kultura, prawo i ekonomia, a także w trzech obszarach specjalistycznych: transformacja środowiskowa, transformacja cyfrowa i transformacja społeczna.

Pełna oferta oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie transform4europe.eu.

Liczba miejsc w ramach poszczególnych kursów jest ograniczona. Zachęcamy studentów i studentki Uniwersytetu Śląskiego do zapoznania się z ofertą kursów na poziomie licencjackim, a następnie rejestracji i udziału w zajęciach.

W razie pytań można kontaktować się z Biurem Transform4Europe: transform4europe@us.edu.pl.