• Polish

Koncert w ramach Festiwalu Kultury Europejskiej T4EU

30.03.2023 - 15:19 aktualizacja 03.04.2023 - 08:52
Redakcja: PK

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie galowym Festiwalu Kultury Europejskiej Transform4Europe, który odbędzie się we wtorek 25 kwietnia 2023 roku o godzinie 18.00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Podczas koncertu zaprezentowany zostanie Hymn Transform4Europe, którego kompozytorem jest dr Adrian Robak, prof. UŚ. Ponadto wystąpią liczni artyści z Polski oraz krajów wchodzących w skład sojuszu, a w ich wykonaniu będzie można usłyszeć dzieła m.in.: W. A. Mozarta, G. Verdiego, J. Brahmsa, M. Ravela i wielu innych kompozytorów.

Zgłoszenie należy przesłać do 20 kwietnia 2023 roku na adres e-mail: koncert@us.edu.pl.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie w języku angielskim.
Od 24 do 28 kwietnia 2023 roku w Uniwersytecie Śląskim odbędą się trzy wydarzenia w ramach sojuszu Uniwersytetu Europejskiego: Transform4Europe Week, Festiwal Kultury Europejskiej Transform4Europe oraz Transform4Europe PhD Conference.

Zaproszenie w języku angielskim

Zaproszenie_w języku polskim