Instytut Nauk Teologicznych

WEBINARIUM: Mąż i ojciec. Tradycja i przemiany (prof. Giulia Paola Di Nicola)

12.11.2022 - 10:44, aktualizacja 23.11.2022 - 09:47
Redakcja: Wojciech Kamczyk

Szanowni Państwo,

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zaprasza na VIII seminarium w ramach projektu Lectio Magistralis Internationalis, które odbędzie się on-line (zoom) 14 grudnia, godz. 13.00-16.00Wykład mistrzowski nt. „Mąż i ojciec. Tradycja i przemiany” wygłosi Prof. GIULIA PAOLA DI NICOLA z Centrum Badań Personalistycznych w Teramo we Włoszech.

dyskusji panelowej głos zabiorą: ks. prof. dr hab. Pavol Dančak z Uniwersytetu Preszowskiego (Słowacja), prof. dr hab. Olena Budnyk z Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka, Iwano-Frankiwsk (Ukraina), oraz prof. dr hab. Krzysztof Wieczorek z Uniwersytetu Śląskiego.

W drugiej części seminarium zaplanowano Dialog uczestników z MistrzemZapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka włoskiego na polski.

Relacje z poprzednich edycji dostępne są tutaj

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 10 grudnia przez FORMULARZ. Link do połączenia zostanie przesłany 12 grudnia br.

Państwa obecność będzie dla nas ogromnym zaszczytem.

Z wyrazami szacunku,

Dr Mariola Kozubek