Instytut Nauk Teologicznych

WEBINARIUM: Czy Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej cierpi na chrystofobię, judeofobię i islamofobię? (prof. Joseph Halevi Horowitz Weiler)

22.02.2022 - 11:11, aktualizacja 29.04.2022 - 12:45
Redakcja: Wojciech Kamczyk

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zaprasza na VII seminarium w ramach projektu Lectio Magistralis Internationalis, które obędzie się (online) 30 maja, godz. 13.00-16.00Wykład mistrzowski nt. „Czy Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej cierpi na chrystofobię, judeofobię i islamofobię?” wygłosi Prof. Joseph Halevi Horowitz WEILER z Nowego Jorku.

dyskusji panelowej głos zabiorą: ks. prof. Franciszek Longchamps de Bérier z Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr hab. Agata Skowron-Nalborczyk, prof. ucz. z Uniwersytetu Warszawskiego oraz prof. dr hab. Tomasz Pietrzykowski z Uniwersytetu Śląskiego. W drugiej części seminarium zaplanowano Dialog uczestników z Mistrzem. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Zgłoszenia  uczestnictwa przyjmujemy do 26 maja przez FORMULARZ. Link do połączenia zostanie przesłany 29 maja br.

Państwa obecność będzie dla nas ogromnym zaszczytem!

Relacje z poprzednich edycji dostępne są tutaj.

return to top